Detoxikácia tela je začiatok uzdravovania

7 položiek

Detoxikácia tela

Detoxikácia tela je úplne prirodzený proces, keď telo odstraňuje toxíny. 

Predstavte si niekoho, kto sa nezdravo stravuje a nemá žiaden vzťah k športu. Alebo niekoho, kto by aj rád športoval a chodil do sauny, ale zdravotná stránka mu to nedovoľuje. Vtedy je podpora detoxikačného procesu tela na mieste. 

Detoxikáciu tela podporíte:

  • odstraňovanie toxínov cez chodidlá
  • pitie zásaditej vody a udržiavanie optimálneho pH (v prípade prekyslenia je vhodné odkyslenie organizmu)
  • človek sa detoxikuje aj tým, že sa potí - aktivity, ktoré podporia tvorbu potu, pokiaľ nie je možné športovať, alebo ísť do sauny, odporúčame detoxikačné podložky

Detoxikácia by mala byť komplexná. Pite dostatok vody, obmedzte ťažko stráviteľné potraviny, alebo prejdite na vegetariánsku stravu alebo žiadnu stravu na 1-2 dni. Najdôležitejšie je dostatočný pitný režim, nie viac ako 2-4L podľa váhy. 

Detoxikácia tela prináša začiatok uzdravovacieho procesu.

Zobraziť:

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

KTO SME? Výrobca zdravotníckej pomôcky pre laserové ožarovanie krvi pre zlepšenie krvnej reológie a celkového zdravia. Na ľudský organizmus sa pozeráme komplexne, preto našou snahou je zlepšíť celkové zdravie spôsobmi dostupnými a možnými. Nikdy nejdeme proti lekárom, rešpektujeme ich liečbu a postupy. Odporúčame laserové ožarovanie krvi, detoxikáciu, odkyslenie organizmu, kombináciu správnych výživových doplnkov, doplnenie vitamínov, minerálov, kolagénu, atď. Keď prídete do Revúcej a poviete nám o vás viac, zväčša robíme analýzu krvi na mikroskope, prípadne na inom diagnostickom prístroji, vypočujeme vás a následne poradíme a odporučíme vhodné kroky a postupy pre zlepšenie celkového zdravia. V prípade otázok volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.