Kyselina hyaluronová

6 položiek

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová - už ste ju vyskúšali?

Kyselina hyaluronová je veľmi obľúbená v kozmetike pre omladenie pleti. Je vhodná už pri prvých vráskach a určená skôr pre mladšie ženy 30+.

Nemecká značka DEVEE je na trhu od roku 2007 a ponúka prémiovú anti-aging kozmetiku proti vráskam pre najnáročnejších klientov. 

ODPORÚČANIE: Za najlepšie ceny ich nájdete na stránke Zamenej.sk: https://www.zamenej.sk/zlava/info/devee-hyaluron-gel-30-ml-superkoncentrat-king-ray

Zobraziť:

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

KTO SME? Výrobca zdravotníckej pomôcky pre laserové ožarovanie krvi pre zlepšenie krvnej reológie a celkového zdravia. Na ľudský organizmus sa pozeráme komplexne, preto našou snahou je zlepšíť celkové zdravie spôsobmi dostupnými a možnými. Nikdy nejdeme proti lekárom, rešpektujeme ich liečbu a postupy. Odporúčame laserové ožarovanie krvi, detoxikáciu, odkyslenie organizmu, kombináciu správnych výživových doplnkov, doplnenie vitamínov, minerálov, kolagénu, atď. Keď prídete do Revúcej a poviete nám o vás viac, zväčša robíme analýzu krvi na mikroskope, prípadne na inom diagnostickom prístroji, vypočujeme vás a následne poradíme a odporučíme vhodné kroky a postupy pre zlepšenie celkového zdravia. V prípade otázok volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.