Prístroj BIOquant - laserový prístroj. Zaujíma Vás cena?

bioquant nsBioquant je zdravotnícka pomôcka určená na ožarovanie krvi v pohodlí domova. Krv je ožarovaná laserovým aplikátorom cez nosovú dutinu alebo cez zápästie. Laserové ožarovanie krvi prístrojom Bioquant laicky povedané "čistí krv", zlepšuje reologické vlastnosti krvi. Krv je základom zdravia, pretože ovplyvňuje každú živú bunku, dodáva výživu, kyslík a aj odvádza odpady. Bioquant je predovšetkým liečba a prevencia srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení, ale zároveň ovplyvňuje každú živú bunku. Bunky tvoria tkanivá, tie orgány a pospájaním celé systémy. Zlepšením stavu krvi zlepšite vaše celkové zdravie.

Všeobecné informácie:

BIOquant je zdravotnícke pomôcka pre laserové ožarovanie krvi v domácom prostredí.bioquant

Ako sa používa?

BIOquant N je určený do nosa, BIOquant Profi je určený no nosa, na zápästie alebo kombinovane. 

Pre koho je vhodný?

Pre všetkých, na ktorých sa nevzťahujú kontraindikácie. BIOquant prináša liečbu a prevenciu srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení. BIOquant označovaný aj ako čistič krvi ovplyvňuje kvalitu krvi. Kvalita krvi ovplyvňuje každú živú bunku v tele. "Zlá krv" plná zhlukov červených krviniek, tukov, cholesterolu nedokáže dostatočne zásobovať telo živinami, vitamínmi, kyslíkom a ani odvádzať odpady. "Dobrá krv" je krv bez zhlukov červených krviniek, červené krvinky by mali mať pekný guľovitý tvar a mali by byť od seba oddelené. Len tak dokážu naviazať kyslík celým svojim povrchom. Alebo odvádzať odpady. Zdravá krv je základom zdravia. 

Kontraindikácie prístroja BIOquant: bioquant n

Stavy spojené s krvácaním (hemoragické stavy), Aktívne nádorové ochorenia v procese onkologickej liečby, Tehotenstvo, Znížená zrážanlivosť krvi

Kto je výrobca?

Výrobcom je Yalong Trade s.r.o.. Študovali sme kvalitu svetla na živé bunky. Sme hrdí na prístroj BIOquant a jeho účinky. Okrem BIOquant sme vyvinuli aj biolampu Biogene II alebo Stimlight, ktorá sa predáva na našich stránkach. Kniha BIOquant je sumárom informácii o prístroji BIOquant a jeho využití. Pracujeme na vývoji a v roku 2016 sa môžete tešiť na ďalšie produkty. To, čo pripravujeme zatiaľ ostáva tajomstvom. 

Certifikáty

Firma Yalong Trade s.r.o. vlastní certifikát systému manažérstva kvality pre zdravotnícke pomôcky EN ISO 13485:2012 pre predmet činností "Dizajn a vývoj, realizácia a distribúcia diódových laserových systémov." Pre prístroje BIOquant máme medicínske certifikáty. 

Video o BIOquant-e:

Prečo sa cena BIOquantu na stránkach nezverejňuje?

Nie je svetlo ako svetlo...

Predtým ceny Bioquantov boli predajcami zverejňované na internere v eshopoch. Výrobca BIOquantu bol nútený zakázať zverejňovanie cien BIOquantov v eshopoch , pretože na internete sa začali predávať kópie produktu BIOquant za zlomok ceny originálnych BIOquantov, ktoré neboli zdravotnícke pomôcky a kvalita svetla nebola dostačujúca. Cena BIOquantu prilákala rôznych špekulatov, ktorí sa snažili na trh pretlačiť lacné kópie  deklarujúc účinky originálnych BIOquantov.  Patentovaný laserový aplikátor prístroja BIOquant garantuje najlepšie účinky svetla. BIOquant je zdravotnícka pomôcka založená na princípe svetelnej terapie, pričom technické riešenie laserového aplikátora  a kvalita svetla sú kľúčové pre maximálny účinok.  Preto tvrdíme nie je svetlo ako svetlo. Odkedy robíme BIOquant boli zneužité naše certifikáty, patent, obchodná známka, cena a aj kontakty na našich partnerov ako aj informácie, ktoré sme v začiatkoch zverejňovali. Preto sme sa v poskytovaní všetkých uvedených informácií prispôsobili a viac ich nezverejňujeme.

Ako si môžete zakúpiť BIOquant?

Objednávky prijímame emailom alebo telefonicky. BIOquant je možné zakúpiť aj na splátky bez navýšenia. Emailom Vám pošleme kupnú zmluvu na splátky aj s inštrukciami. 

Informácie o BIOquant-e a cene:

Pre podrobnejšie informácie o cenách BIOquant N a BIOquant Profi volajte 0907 173 910 (informácie o používaní, indikácie, kontraindikácie, technické parametre)  alebo 0918 988 998 (informácie o cene). Môžete napísať aj email na info@kingray.eu alebo info@laserprezivot.sk. Informácie a ceny Vám radi poskytneme emailom alebo telefonicky. Najkomplexnejšie informácie o laserovej terapii nájdete v našej knihe.laserové ožarovanie krvi bioquant kniha Podrobné informácie nájdete aj na našich a partnerských stránkach:

http://bioquant.eu/sk/

www.bioquant.sk

www.orin.sk

http://zdravie-info.sk

Naši hlavní partneri na Slovensku:

Kingray s.r.o. www.kingray.eu

Orin s.r.o. www.orin.sk

Kniha náštev:

V prípade záujmu o informácie nám zavolajte, pošlite email alebo vložte príspevok do knihy náštev. Určite Vám odpovieme. V prípade, že máte záujem o cenu, uveďte Váš správny email. Odpoveď Vám pošleme emailom. Ďakujeme.

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Admin 25.11.2015 11:04:20

V prípade záujmu o informácie nám zavolajte, pošlite email alebo vložte príspevok do knihy náštev. Určite Vám odpovieme. V prípade, že máte záujem o cenu, uveďte Váš správny email. Odpoveď Vám pošleme emailom. Ďakujeme.

Ujhely 1.12.2015 03:09:43

Prosím informácie o cene výrobku Bioquant

Ingrid 1.12.2015 22:52:00

Mate skusenosti aj s dermatitidou? Momoze bioquant na dermatitidu?

Admin 3.12.2015 19:26:01

Bioquant naprava stav krvi zvnutra, ked sa zlepsi krvna reologia tak sa zlepsi aj dermatitida. Pokozka je tiez vyzivovana zvnutra. Ale odporucame bioquantom profi ozarovat aj lokalne postihnute oblasti koze.

Milan Pavlík 5.1.2016 21:42:31

Zdravím. Prosím zaslať cenu a podmienky kupi BIOquant. Ď. MPavlík

stanislav 21.1.2016 09:56:54

prosím cenu a podmienky. uvádzate dva druhy BIOquant. S

gabi 25.1.2016 12:54:03

CCena BIOquantu

Jozef Mikula Trenčín 9.2.2016 13:20:27

Prosím o informáciu o vhodnosti používania BIOquant N pri mojom ochorení diabetes typ 2, vyšší krvný tlak, reaktívna artritída. V roku 2011 som prekonal mozgovú príhodu bez zjavných následkov. Zároveň prosím informáciu o cene tohoto produktu. Ďakujem.

Jozef Mikula Trenčín 9.2.2016 13:21:22

Prosím o informáciu o vhodnosti používania BIOquant N pri mojom ochorení diabetes typ 2, vyšší krvný tlak, reaktívna artritída. V roku 2011 som prekonal mozgovú príhodu bez zjavných následkov. Zároveň prosím informáciu o cene tohoto produktu. Ďakujem.

Ing. Juraj Hlinka 12.2.2016 12:29:55

Prosím zaslať cenu a podmienky kúpy BIOQUANT® N. Ďakujem, s pozdravom J. Hlinka

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie