Panel používateľa

Bioquant NS - zdravotnícka pomôcka

 

bioquant

Všetci vieme na akom princípe fungujú biolampy. Biolampy využívajú svetlo s určitými vlastnosťami pre vonkajšie použitie, teda ožarovanie určitej plochy resp. časti tela zvonku.

Bioquant NS je zdravotnícka pomôcka, ktorá generuje laserové svetlo s určitými vlastnosťami. Laserový aplikátor sa zavádza do nosovej dutiny a laserové svetlo ožaruje podlebečnú oblasť, nervy a cievne riečište v tejto oblasti. Počas toho dochádza k laserovému ožarovaniu, alebo ožiareniu krvi, čo má následné efekty. Primárnym cieľom je zlepšiť reologické vlastnosti krvi t. j. elasticity (pružnosti) a deformovateľnosti červených krviniek a viskozity.

A kto má v populáciu zhorčenú reológiu krvi?

  • pacienti, ktorí sa liečia na srdcovocievne ochorenia
  • pacienti, ktorí sa liečia na mozgovocievne ochorenia
  • pacienti, ktorí sa liečia na neurologické ochorenia
  • pacienti, ktorí sa liečia na neurovývojové ochorenia

Je to naozaj rozsiahla tému, ale predstavte si, že máte dlhodobo zvýšený cholesterol, tuky, zanesené cievy atď. Aký dopad to bude mať na vás po rokoch? 

Bioquant je zdravotnícka pomôcka vyrábaná na Slovensku, ktorá zlepšením reologických vlastností krvi pomôže zlepšiť celkové zdravie a to, ako sa cítite. Nielenže dosiahnete nárast energie, ale bunky budú lepšie okysličované a zlepšia sa aj kognitívne schopnosti. 

Bioquant je jediná zdravotnícka pomôcka svojho druhu. Viac na našej oficiálnej stránke www.bioquant.sk

Všeobecné informácie:

bioquantBIOquant je zdravotnícke pomôcka pre laserové ožarovanie krvi v domácom prostredí.

Účel určenia:

Táto zdravotnícka pomôcka je určená na fyzikálne ožarovanie krvi laserom s vlnovou dĺžkou svetla 650 nm cez nosovú dutinu s cieľom zlepšenia reologických vlastností krvi.

Pre koho je vhodný?

Pre všetkých, na ktorých sa nevzťahujú kontraindikácie. Bioquant NS účinky: zlepšenie reológie krvi, t. j. elasticity (pružnosti) a deformovateľnosti červených krviniek a viskozity. BIOquant označovaný aj ako čistič krvi ovplyvňuje kvalitu krvi. Kvalita krvi ovplyvňuje každú živú bunku v tele. "Zlá krv" plná zhlukov červených krviniek, tukov, cholesterolu nedokáže dostatočne zásobovať telo živinami, vitamínmi, kyslíkom a ani odvádzať odpady. "Dobrá krv" je krv bez zhlukov červených krviniek, červené krvinky by mali mať pekný guľovitý tvar a mali by byť od seba oddelené. Len tak dokážu naviazať kyslík celým svojim povrchom. Alebo odvádzať odpady. Zdravá krv je základom zdravia. 

Kontraindikácie prístroja BIOquant: 

Stavy spojené s krvácaním (hemoragické stavy), Aktívne nádorové ochorenia v procese onkologickej liečby, Tehotenstvo, Znížená zrážanlivosť krvi

Kto je výrobca?

Výrobcom je Yalong Trade s.r.o.. Študovali sme kvalitu svetla na živé bunky. Sme hrdí na prístroj BIOquant a jeho účinky. Okrem BIOquant sme vyvinuli aj biolampu Biogene II alebo Stimlight, ktorá sa predáva na našich stránkach. Kniha BIOquant je sumárom informácii o prístroji BIOquant a jeho využití.  

Certifikáty

Firma Yalong Trade s.r.o. vlastní certifikát systému manažérstva kvality pre zdravotnícke pomôcky EN ISO 13485:2012 pre predmet činností "Dizajn a vývoj, realizácia a distribúcia diódových laserových systémov." Pre prístroje BIOquant máme medicínske certifikáty. 

Video o BIOquant-e:

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.