Prístroj BIOquant - laserový prístroj. Zaujíma Vás cena?

   

Bioquant NS je zdravotnícka pomôcka určená na fyzikálne ožarovanie krvi laserom s vlnovou dĺžkou svetla 650 nm cez nosovú dutinu s cieľom zlepšenia reologických vlastností krvi. Krv je ožarovaná laserovým aplikátorom cez nosovú dutinu. Laserové ožarovanie krvi prístrojom Bioquant laicky povedané "čistí krv", pretože zlepšuje reologické vlastnosti krvi. Krv ovplyvňuje každú živú bunku, dodáva výživu, kyslík a aj odvádza odpady. Zlepšením stavu krvi zlepšite vaše celkové zdravie. Bioquant NS účinky: zlepšenie reológie krvi, t. j. elasticity (pružnosti) a deformovateľnosti červených krviniek a viskozity.

Balenie obsahuje prístroj Bioquant NS, laserový káblik, nosové nástavce, nosové klipsy, nabíjačku, návod na použitie.

Bioquant NS má patentovaný nosový aplikátor. Bioquant je certifikovaná zdravotnícka pomôcka.   Bioquant je obchodná známka. 

PRÍSTROJ SA VYRÁBA NA SLOVENSKU V REVÚCEJ. ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS V REVÚCEJ. KAŽDÝ PRÍSTROJ MÁ SVOJE JEDINEČNÉ VÝROBNÉ ČÍSLO. 

Bioquant NS je jediný prístroj vo svete, ktorý má platný medicínsky certifikát. Platný do roku 2024. Bioquant NS - Jediná zdravotnícka pomôcka s účelom laserového ožarovania krvi v pohodlí domova vo svete!

Všeobecné informácie:

bioquantBIOquant je zdravotnícke pomôcka pre laserové ožarovanie krvi v domácom prostredí.

Účel určenia:

Táto zdravotnícka pomôcka je určená na fyzikálne ožarovanie krvi laserom s vlnovou dĺžkou svetla 650 nm cez nosovú dutinu s cieľom zlepšenia reologických vlastností krvi.

Pre koho je vhodný?

Pre všetkých, na ktorých sa nevzťahujú kontraindikácie. Bioquant NS účinky: zlepšenie reológie krvi, t. j. elasticity (pružnosti) a deformovateľnosti červených krviniek a viskozity. BIOquant označovaný aj ako čistič krvi ovplyvňuje kvalitu krvi. Kvalita krvi ovplyvňuje každú živú bunku v tele. "Zlá krv" plná zhlukov červených krviniek, tukov, cholesterolu nedokáže dostatočne zásobovať telo živinami, vitamínmi, kyslíkom a ani odvádzať odpady. "Dobrá krv" je krv bez zhlukov červených krviniek, červené krvinky by mali mať pekný guľovitý tvar a mali by byť od seba oddelené. Len tak dokážu naviazať kyslík celým svojim povrchom. Alebo odvádzať odpady. Zdravá krv je základom zdravia. 

Kontraindikácie prístroja BIOquant: 

Stavy spojené s krvácaním (hemoragické stavy), Aktívne nádorové ochorenia v procese onkologickej liečby, Tehotenstvo, Znížená zrážanlivosť krvi

Kto je výrobca?

Výrobcom je Yalong Trade s.r.o.. Študovali sme kvalitu svetla na živé bunky. Sme hrdí na prístroj BIOquant a jeho účinky. Okrem BIOquant sme vyvinuli aj biolampu Biogene II alebo Stimlight, ktorá sa predáva na našich stránkach. Kniha BIOquant je sumárom informácii o prístroji BIOquant a jeho využití.  

Certifikáty

Firma Yalong Trade s.r.o. vlastní certifikát systému manažérstva kvality pre zdravotnícke pomôcky EN ISO 13485:2012 pre predmet činností "Dizajn a vývoj, realizácia a distribúcia diódových laserových systémov." Pre prístroje BIOquant máme medicínske certifikáty. 

Video o BIOquant-e:

Informácie o BIOquant-e a cene:

Pre podrobnejšie informácie o Bioquant NS volajte 0907 173 910 (informácie o používaní, indikácie, kontraindikácie, technické parametre)  alebo 0918 988 998 (informácie o cene). Môžete napísať aj email na info@kingray.eu alebo info@laserprezivot.sk. Informácie Vám radi poskytneme emailom alebo telefonicky. Najkomplexnejšie informácie o laserovej terapii nájdete v našej knihe.laserové ožarovanie krvi bioquant kniha Podrobné informácie nájdete aj na našich a partnerských stránkach:

http://bioquant.eu/sk/   www.bioquant.sk   www.orin.sk   

Naši hlavní partneri na Slovensku:

Kingray s.r.o. www.kingray.sk     Orin s.r.o. www.orin.sk

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.