Prístroj BIOquant - laserový prístroj. Zaujíma Vás cena?

bioquantBioquant je zdravotnícka pomôcka určená na ožarovanie krvi v pohodlí domova. Krv je ožarovaná laserovým aplikátorom cez nosovú dutinu alebo cez zápästie. Laserové ožarovanie krvi prístrojom Bioquant laicky povedané "čistí krv", zlepšuje reologické vlastnosti krvi. Krv je základom zdravia, pretože ovplyvňuje každú živú bunku, dodáva výživu, kyslík a aj odvádza odpady. Bioquant je predovšetkým liečba a prevencia srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení, ale zároveň ovplyvňuje každú živú bunku. Bunky tvoria tkanivá, tie orgány a pospájaním celé systémy. Zlepšením stavu krvi zlepšite vaše celkové zdravie. Balenie obsahuje prístroj Bioquant NS, laserový káblik, infračervený káblik, nosové nástavce, nosové klipsy, nabíjačku, manuál.  

bioquant nsPRÍSTROJ SA VYRÁBA NA SLOVENSKU V REVÚCEJ. ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS V REVÚCEJ. KAŽDÝ PRÍSTROJ MÁ SVOJE JEDINEČNÉ ID ČÍSLO. 

Ako používať Bioquant NS?

Optimálna aplikácia je 5mW 2 x denne 30 minút.

1. Nastavte si požadovaný program. Môžete si navoliť rozsah 1-5mW a dĺžku aplikácie 1-30 minút.

2. Bioquant NS má dva kábliky. Laserový nástavec vložte do nosa (pravá nosová dierka) a pripevnite ho klipsou. Infračervený káblik môžete tiež vložiť do nosa (ľavá nosová dierka) a pripevnite ho klipsou. Po 30 minútach strany vymeňte. (Laserový káblik používajte vždy, pretože práve tento upravuje reologické vlastnosti krvi. Infračervený káblik s intenzitami môžete používať do nosa pre bio-foto-moduláciu alebo ho používajte na akupunktúrne body alebo bolestivé miesta na tele.)

INFOLINKA BIOQUANT 0907 173 910

Všeobecné informácie:

BIOquant je zdravotnícke pomôcka pre laserové ožarovanie krvi v domácom prostredí.bioquant

Ako sa používa?

Bioquant NS je najnovší model. BIOquant N je určený do nosa, BIOquant Profi je určený no nosa, na zápästie alebo kombinovane. 

Pre koho je vhodný?

Pre všetkých, na ktorých sa nevzťahujú kontraindikácie. BIOquant prináša liečbu a prevenciu srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení. BIOquant označovaný aj ako čistič krvi ovplyvňuje kvalitu krvi. Kvalita krvi ovplyvňuje každú živú bunku v tele. "Zlá krv" plná zhlukov červených krviniek, tukov, cholesterolu nedokáže dostatočne zásobovať telo živinami, vitamínmi, kyslíkom a ani odvádzať odpady. "Dobrá krv" je krv bez zhlukov červených krviniek, červené krvinky by mali mať pekný guľovitý tvar a mali by byť od seba oddelené. Len tak dokážu naviazať kyslík celým svojim povrchom. Alebo odvádzať odpady. Zdravá krv je základom zdravia. 

Kontraindikácie prístroja BIOquant: bioquant n

Stavy spojené s krvácaním (hemoragické stavy), Aktívne nádorové ochorenia v procese onkologickej liečby, Tehotenstvo, Znížená zrážanlivosť krvi

Kto je výrobca?

Výrobcom je Yalong Trade s.r.o.. Študovali sme kvalitu svetla na živé bunky. Sme hrdí na prístroj BIOquant a jeho účinky. Okrem BIOquant sme vyvinuli aj biolampu Biogene II alebo Stimlight, ktorá sa predáva na našich stránkach. Kniha BIOquant je sumárom informácii o prístroji BIOquant a jeho využití.  

Certifikáty

Firma Yalong Trade s.r.o. vlastní certifikát systému manažérstva kvality pre zdravotnícke pomôcky EN ISO 13485:2012 pre predmet činností "Dizajn a vývoj, realizácia a distribúcia diódových laserových systémov." Pre prístroje BIOquant máme medicínske certifikáty. 

Video o BIOquant-e:

Prečo sa cena BIOquantu na stránkach nezverejňuje?

Nie je svetlo ako svetlo...

Predtým ceny Bioquantov boli predajcami zverejňované na internere v eshopoch. Výrobca BIOquantu bol nútený zakázať zverejňovanie cien BIOquantov v eshopoch , pretože na internete sa začali predávať kópie produktu BIOquant za zlomok ceny originálnych BIOquantov, ktoré neboli zdravotnícke pomôcky a kvalita svetla nebola dostačujúca. Cena BIOquantu prilákala rôznych špekulatov, ktorí sa snažili na trh pretlačiť lacné kópie  deklarujúc účinky originálnych BIOquantov.  Patentovaný laserový aplikátor prístroja BIOquant garantuje najlepšie účinky svetla. BIOquant je zdravotnícka pomôcka založená na princípe svetelnej terapie, pričom technické riešenie laserového aplikátora  a kvalita svetla sú kľúčové pre maximálny účinok.  Preto tvrdíme nie je svetlo ako svetlo. Odkedy robíme BIOquant boli zneužité naše certifikáty, patent, obchodná známka, cena a aj kontakty na našich partnerov ako aj informácie, ktoré sme v začiatkoch zverejňovali. Preto sme sa v poskytovaní všetkých uvedených informácií prispôsobili a viac ich nezverejňujeme.

Ako si môžete zakúpiť BIOquant?

Objednávky prijímame emailom alebo telefonicky. BIOquant je možné zakúpiť aj na splátky bez navýšenia. Emailom Vám pošleme kupnú zmluvu na splátky aj s inštrukciami. 

Informácie o BIOquant-e a cene:

Pre podrobnejšie informácie o cenách Bioquant NS, BIOquant N a BIOquant Profi volajte 0907 173 910 (informácie o používaní, indikácie, kontraindikácie, technické parametre)  alebo 0918 988 998 (informácie o cene). Môžete napísať aj email na info@kingray.eu alebo info@laserprezivot.sk. Informácie a ceny Vám radi poskytneme emailom alebo telefonicky. Najkomplexnejšie informácie o laserovej terapii nájdete v našej knihe.laserové ožarovanie krvi bioquant kniha Podrobné informácie nájdete aj na našich a partnerských stránkach:

http://bioquant.eu/sk/   www.bioquant.sk   www.orin.sk   http://zdravie-info.sk

Naši hlavní partneri na Slovensku:

Kingray s.r.o. www.kingray.eu      Orin s.r.o. www.orin.sk

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.