BIOLAMPA

Pozor na napodobeniny biolámp

Pozor na napodobeniny biolámp

Napodobeniny biolámp môžu byť idetické alebo podobné napodobeniny originál biolámp. Ako to rozpoznať, či je biolampa biolampou alebo kozmetickým prístrojom?

Upozornenie: Na trhu sa objavujú kozmetické prístroje, ktoré deklarujú parametre biolámp. Preto sme si dovolili napísať naše stanovisko. Biolampy Biogene a Stimlight vyvinuté a patentované našou spoločnosťou predávané na našich stránkach sú biolampy a nie kozmetické prístroje. Dokonca sa na trhu objavujú ich "identické kópie" pod iným názvom, alebo "podobné kópie" ktoré sú však BEZ POLARIZÁCIE, keďže polarizované riešenie máme patentované a upozorňujeme zákazníkov, že jedine spoločnosti Yalong s.r.o., Kingray s.r.o. a ich partneri predávajú originálne biolampy Stimlight a Biogene, ktoré sú POLARIZOVANÉ. 

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

OBJAVUJUE SA STÁLE VIAC BIOLÁMP NA TRHU. PRETO SI VÁS DOVOĽUJEME UPOZORNIŤ ASPOŇ NA JEDEN MALÝ ALE PODSTATNÝ ROZDIEL MEDZI BIOLAMPOU A LED LAMPOU.

BIOLAMPA BY MALA MAŤ VÝSTUPNÉ SVETLO ORGANIZOVANÉ ASPOŇ TAKÝM SPÔSOBOM, ŽE SVETLO JE POLARIZOVANÉ.

NEPOLARIZOVANÉ SVETLO MÁVA EFEKTY AKO SVETLO OKOLO NÁS, K TOMU LED LAMPU NEPOTREBUJETE, LEBO TAKÉ SVETLO JE V KAŽDOM OBCHODE, V KAŽDEJ BUDOVE, VONKU, AJ NA VAŠOM PRACOVISKU ČI KANCELÁRII. TAKÉ NEPOLARIZOVANÉ SVETLO POSKYTUJE AJ KAŽDÁ LED BATERKA.

POLARIZOVANÉ SVETLO VYVOLÁVA SILNEJŠIE EFEKTY, PRETOŽE JE ORGANIZOVANÉ V JEDNOM ALEBO VIACERÝCH PARAMETROCH.

PRETO AK SI KUPUJETE BIOLAMPU OVERTE SI ASPOŇ TENTO MALÝ ALE PODSTATNÝ DETAIL: ZOBERTE SI POLARIZAČNÉ OKULIARE, POLOŽTE ICH PRED DISPLEJ MOBILNÉHO TELEFONU A KEĎ SKLÍČKOM OKULIAROV TOČÍTE, ZISTÍTE ŽE DISPLEJ TMAVNE A PRI POTOČENÍ O 90 STUPŇOV JE ZASE SVETLÝ. TAK OTESTUJETE AJ BIOLAMPU, ŽE SI PRED ŇU POLOŽÍTE TAKÉTO SKLÍČKO A PRI TOČENÍ RAZ VIDÍTE SVETLO A PO POOTOČENÍ O 90 STUPŇOV UŽ NEVIDÍTE. TAKÁ LAMPA PRODUKUJE POLARIZOVANÉ SVETLO.

ŽIADNA LED DIÓDA NEPRODUKUJE POLARIZOVANÉ SVETLO, IBA LASEROVÁ DIÓDA HO PRODUKUJE, ALEBO SÚ POTREBNÉ ĎALŠIE OPATRENIA, KTORÉ UROBIA SVETLO POLARIZOVANÝM.

PRAJEME VÁM VEĽA DOBRÝCH POCITOV S VAŠOU BIOLAMPOU S POLARIZOVANÝM SVETLOM.

YALONG TRADE S.R.O. 

0907 173 910

 

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.