Biolampa - najlepšia cena a kvalita

Čo je biolampa a čo nie je biolampa?

biolampaPredávame ORIGINÁLNE BIOLAMPY S POLARIZÁCIOU! Lampa, ktorá nemá polarizáciu by sa nemala nazývať biolampa, pretože pokiaľ by sme všetko, čo má LED diódy alebo LED žiarovky označovali pojmom "BIOLAMPA", tak by aj žehličky na pleť alebo akékoľvek LED svietidlá, ktoré si kupujete v obchodoch boli označované "BIOLAMPA". Slovo biolampa znamená, že prístroj k vlastnostiam svetla, ktoré vyrába vylepšuje na tom svetle aspoň jednu vlastnosť a obvykle je to polarizácia. Takže si overte, či biolampa, ktorú kupujete túto vlastnosť má. 

Prečo "slovenská" biolampa?

Biolampa (modely Biogene, Stimlight) bola vyvinutá a patentovaná Ing.Kokošom. Biolampa je vyrábaná na zákazku. Vybrali sme spoľahlivého výrobcu, s ktorým sme dôkladne hľadali kvalitné materiály. Najpodstatnejším bolo nájsť kvalitné diódy a kvalitnú polarizačnú fóliu. Správny výber diód, polarizácie a odrazy svetla vnútri lampy sú patentovo chránené riešenie. Najlacnejšia je preto, že sme chceli priniesť ľuďom cenovo prístupné riešenie a to sa nám myslím podarilo, aj keď cesta k nemu nebola ľahká. Biolampu nám vyrába náš spoľahlivý partner z Číny. Keby sme si ju dali vyrábať na Slovensku, tak by cenovo bola úplne niekde inde. Garancia vysokej kvality a dobrej ceny! 

Prečo si vybrať biolampu Stimlight s infračerveným svetlom? Viac si prečítate v tomto článku. 

Najpredávanejšia biolampa v roku 2017: biolampa Stimlight. 

Najpredávanejšia biolampa

7 položiek

Upozornenie na napodobeniny biolámp. PREKLIK

Skúsenosti a fotky pred a po ošetrení s našimi najnovšími biolampami z roku 2017PREKLIK

VAŠE SKÚSENOSTI A OTÁZKY

Zobraziť:

BIOlampa, bio polarizované svetlo v 3 rovinách - 4 vlnové dĺžky

biolampaBIOLAMPA novej generácie s patentovanou zrkadlovou technológiou - osvedčenie o zápise úžitkového vzoru a popis úžitkového vzoru nájdete v časti obrázky. Vlastníkom úžitkového vzoru je Ing.František Kokoš, ktorý prístroj vyvinul. BIOlampa bola vyvinutá tak, aby sa dosiahli najlepšie možné svetlá (vlnové dĺžky) kvalitnými diódami s polarizáciou v 3 rovinách pre čo najlepšie vstrebanie svetla tkanivami - aby sa minimalizovali straty svetla. BIOlampa je predajná v čo najlepšej cene, aby bola dostupná pre všetkých, ktorí ju potrebujú pre riešenie svojich problémov. Najlacnejšia biolampa s vynikajúcou kvalitou svetla.

Aký je rozdiel medzi Stimlight a Biogene?

Jedine v dizajne a spôsobe výmeny hlavíc.

Biolampa Stimlight je novší model. Dizajn je modernejší. 4 hlavice rôznej vlnovej dĺžky sa zacvakávajú na teleso hlavice. 

Biolampa Biogene je najpredávanejší produkt od roku 2014 na našej stránke. 4 hlavice rôznej vlnovej dĺžky sa zakrúcajú na teleso hlavice. V roku 2017 sa stala najpredávanejšou biolampa Stimlight. 

Je rozdiel v kvalite svetla?

Obe biolampy používajú rovnaké diódy a ich účinky sú rovnaké. 

Ktorá je obľúbenejšia?

V roku 2014 to bola biolampa Biogene. V roku 2015 s príchodom Stimlight, ktorá má modernejší dizajn, ju tohto roku už predbehla v počte predaných kusov. V roku 2017 počet predaných kusov biolámp Stimlight zvrástol, pretože zákazníci si "na vlastnej koži" overili, že aj lacnejšia biolampa dokáže produkovať kvalitné polarizované svetlo, ktoré dokáže zmierniť rôzne zdravotné komplikácie. 

Biogene alebo Stimlight je najlacnejšia biolampa. Ovplyvňuje to kvalitu?

Biolampa bola vyvinutá a patentovaná Ing.Kokošom. Biolampa je vyrábaná na zákazku. Vybrali sme spoľahlivého výrobcu, s ktorým sme dôkladne hľadali kvalitné materiály. Najpodstatnejším bolo nájsť kvalitné diódy a kvalitnú polarizačnú fóliu. Správny výber diód, polarizácie a odrazy svetla vnútri lampy sú patentovo chránené riešenie. Najlacnejšia je preto, že sme chceli priniesť ľuďom cenovo prístupné riešenie a to sa nám myslím podarilo, aj keď cesta k nemu nebola ľahká.

NAŠA KNIHA CENA 10 EURO S DPH

BIOQUANT KNIHA

 

Najpredávanejšie z kozmetiky:

kozmetika na vianoce

bioquant

bioquant.sk

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie