Biolampa - najlepšia cena a kvalita

Čo je biolampa a čo nie je biolampa?

Predávame ORIGINÁLNE BIOLAMPY S POLARIZÁCIOU! Lampa, ktorá nemá polarizáciu by sa nemala nazývať biolampa, pretože pokiaľ by sme všetko, čo má LED diódy alebo LED žiarovky označovali pojmom "BIOLAMPA", tak by aj žehličky na pleť alebo akékoľvek LED svietidlá, ktoré si kupujete v obchodoch boli označované "BIOLAMPA". Slovo biolampa znamená, že prístroj k vlastnostiam svetla, ktoré vyrába vylepšuje na tom svetle aspoň jednu vlastnosť a obvykle je to polarizácia. Takže si overte, či biolampa, ktorú kupujete túto vlastnosť má. 

Najpredávanejšia biolampa

11 položiek

Upozornenie na napodobeniny biolámp. PREKLIK

 

Zobraziť:

BIOlampa, bio polarizované svetlo v 3 rovinách - 4 vlnové dĺžky

biolampaBIOLAMPA novej generácie s patentovanou zrkadlovou technológiou - osvedčenie o zápise úžitkového vzoru a popis úžitkového vzoru nájdete v časti obrázky. Vlastníkom úžitkového vzoru je Ing.František Kokoš, ktorý prístroj vyvinul. BIOlampa bola vyvinutá tak, aby sa dosiahli najlepšie možné svetlá (vlnové dĺžky) kvalitnými diódami s polarizáciou v 3 rovinách pre čo najlepšie vstrebanie svetla tkanivami - aby sa minimalizovali straty svetla. BIOlampa je predajná v čo najlepšej cene, aby bola dostupná pre všetkých, ktorí ju potrebujú pre riešenie svojich problémov. Najlacnejšia biolampa s vynikajúcou kvalitou svetla.

Stimlight je najlacnejšia biolampa. Ovplyvňuje to kvalitu?

Biolampa bola vyvinutá a patentovaná Ing.Kokošom. Biolampa je vyrábaná na zákazku. Vybrali sme spoľahlivého výrobcu, s ktorým sme dôkladne hľadali kvalitné materiály. Najpodstatnejším bolo nájsť kvalitné diódy a kvalitnú polarizačnú fóliu. Správny výber diód, polarizácie a odrazy svetla vnútri lampy sú patentovo chránené riešenie. Najlacnejšia je preto, že sme chceli priniesť ľuďom cenovo prístupné riešenie a to sa nám myslím podarilo, aj keď cesta k nemu nebola ľahká.

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.