Akupunktúrne prístroje - akupunktúrne pero

akupunktura v cinskej tradicnej medicineViac o akupunktúre

Akupunktúra spočíva v zavedení veľmi tenkých ihiel cez pokožku do strategických bodov na tele. Akupunktúra, ktorá je kľúčovou súčasťou tradičnej čínskej medicíny. A najčastejšie sa používa na liečbu bolesti. Stále častejšie sa používa pre zlepšenie celkového zdravia. 
Tradičná čínska medicína vysvetľuje akupunktúru ako techniku na vyrovnávanie toku energie alebo životnej sily - známej ako chi alebo qi (chee) - ktorá prechádza cez cesty (meridiány) vo vašom tele. Vložením ihiel do konkrétnych bodov pozdĺž týchto meridiánov praktizujúci akupunktúru veria, že váš tok energie sa znova vyváži.
Možnosti akupunktúry, ktoré sú dostupné aj laikom:
  • Laserová akupunktúra ... prístroj Kingray Profi umožňuje laserovú akupunktúru
  • Nano akupunktúra
  • Elektro-akupunktúra 
02
Apríl
2020

Koronavírus (COVID-19) a ako s ním bojovať

Pridané: 2.4.2020 21:45:41

Koronavírus (COVID-19) a ako s ním bojovať COVID-19 je ústredná téma všetkých krajín. Šíri sa rýchlo a citlivejší sú predovšetkým starší ľudia. V tomto článku sa dozviete o dôležitosti vytvorenia vhodných podmienok v tele, ktoré sú prvým krokom v boji s COVID-19 a o možnosti zabíjania vírusu foto-vakcináciou, ktorú zvládnete aj u vás doma. V tomto článku hovoríme o podmienkach ale aj konkrétne podávame návrh riešenia ako jednej z možností, ako s koronavírusom bojovať.

Čítajte viac...

swedish nutra

 

medilight

activelight professional

 

devee kozmetika

yalong trade stimlight biolampa

kingray 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.