Akupunktúrne prístroje - akupunktúrne pero

akupunktura v cinskej tradicnej medicineViac o akupunktúre

Akupunktúra spočíva v zavedení veľmi tenkých ihiel cez pokožku do strategických bodov na tele. Akupunktúra, ktorá je kľúčovou súčasťou tradičnej čínskej medicíny. A najčastejšie sa používa na liečbu bolesti. Stále častejšie sa používa pre zlepšenie celkového zdravia. 
Tradičná čínska medicína vysvetľuje akupunktúru ako techniku na vyrovnávanie toku energie alebo životnej sily - známej ako chi alebo qi (chee) - ktorá prechádza cez cesty (meridiány) vo vašom tele. Vložením ihiel do konkrétnych bodov pozdĺž týchto meridiánov praktizujúci akupunktúru veria, že váš tok energie sa znova vyváži.
Možnosti akupunktúry, ktoré sú dostupné aj laikom:
  • Laserová akupunktúra ... prístroj Kingray Profi umožňuje laserovú akupunktúru
  • Nano akupunktúra
  • Elektro-akupunktúra 

Zdravotné analýzy v ponuke:

Analýza kvapky krvi na mikroskope v Revúcej: 20 Euro s DPH

Analýza na kvantovom analyzátore v Revúcej: 15 Euro s DPH

Pre viac informácii o analýze alebo pre objednanie sa na analýzu volajte 0907 173 910. 

KTO SME? Výrobca zdravotníckej pomôcky pre laserové ožarovanie krvi pre zlepšenie krvnej reológie a celkového zdravia. Na ľudský organizmus sa pozeráme komplexne, preto našou snahou je zlepšíť celkové zdravie spôsobmi dostupnými a možnými. Nikdy nejdeme proti lekárom, rešpektujeme ich liečbu a postupy. Odporúčame laserové ožarovanie krvi, detoxikáciu, odkyslenie organizmu, kombináciu správnych výživových doplnkov, doplnenie vitamínov, minerálov, kolagénu, atď. Keď prídete do Revúcej a poviete nám o vás viac, zväčša robíme analýzu krvi na mikroskope, prípadne na inom diagnostickom prístroji, vypočujeme vás a následne poradíme a odporučíme vhodné kroky a postupy pre zlepšenie celkového zdravia. V prípade otázok volajte 0907 173 910. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.